Výměna baterie (Premium) - Servis na iPhone 12 Mini

Servis na iPhone 12 Mini
Výměna baterie (Premium)

Konečná cena včetně dílu a práce:
1990 Kč
Potřebujete pomoci? Napište nám na chatu
 -

Jaký je rozdíl mezi obyčejnou baterkou a premium?

Premium baterie ukazuje navíc oproti základní, akorát ukazatel kondice baterie v nastavení iPhonu. (Nastavení > Baterie > Kondice baterie). Základní baterie může vykazovat hlášku o neautorizované opravě, nicméně to nic nemění na funkčnosti dané baterie. Premium baterie žádnou hlášku neukazuje.

Nenechejte servis baterie na poslední chvíli.

Baterie do mobilních zařízení jsou složené z Lithiových článků, které používáním a časem ztrácí své fyzikální i chemické vlastnosti, kvůli čemuž dochází ke zhoršenému fungování baterie

Jednoduchým řešením těchto nepříjemností je profesionální výměna baterie našimi techniky. Navraťte vašemu telefonu opět 100% funkčnost. V ceně služby je jak samotný díl (baterie), tak i servisní výměna.

iPhone 13

Záleží nám na této planetě.
Staré součástky všechny recyklujeme.

Vážení zákazníci,

pokud plánujete vyměnit baterii ve svém iPhone, rádi bychom vás informovali o několika důležitých krocích a doporučeních, která vám pomohou zefektivnit celý proces:

 1. Tovární nastavení telefonu:
  • Doporučujeme, aby váš iPhone byl před výměnou baterie uveden do továrního nastavení. To zajistí, že veškerá data budou bezpečně zálohována a váš telefon bude připraven na rychlý a bezproblémový servis.
  • Nezapomeňte si předem zálohovat všechna důležitá data prostřednictvím iCloudu nebo iTunes, abyste je mohli snadno obnovit po dokončení výměny baterie.
  • V případě, že není provedena záloha dat, je možné tuto zálohu provést přímo u nás. Počítejte ovšem s tím, že iPhone bude požadovat vaše přihlašovací údaje l iCloud/Apple ID a stejně tak přihlašovací údaje do dalších aplikací, jako je bankovnictví atd.
 2. Délka výměny baterie:
  • Výměna baterie může trvat delší dobu, a to z důvodu nutnosti přehrání software telefonu. Tento krok je nezbytný pro to, aby systém správně ukazoval 100% kondici nové baterie v nastavení.
  • Očekávejte prosím, že váš telefon může být mimo provoz po dobu několika hodin.
 3. Aktualizace software:
  • Po výměně baterie bude váš iPhone aktualizován na nejnovější verzi iOS, což je nezbytné pro optimální výkon a přesné zobrazování stavu baterie.

Děkujeme za pochopení a spolupráci. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a chceme zajistit, aby váš iPhone fungoval co nejlépe s novou baterií.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Servis na iPhone 12 Mini
Výměna baterie (Premium)

Konečná cena včetně dílu a práce:
1990 Kč
Potřebujete pomoci? Napište nám na chatu